Aktualności

Zmiana rozkładu jazdy Opole Lub. – Warszawa

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 14 października br. zostaną wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy linii komunikacyjnej:

Opole Lubelskie – Warszawa przez Nałęczów, Puławy

Kurs z Opola do Warszawy z godz. 10:25 z Opola Lub. zostaje zmieniony na kurs o godz. 10:00,

W Puławach zmieniamy przystanek odjazdowy z Parkingu Kaufland na znajdujący się obok przystanek MZK 126 ul. Lubelska Urząd Miasta

W Warszawie dodajemy przystanki:

Dworzec Centralny 04 ul. Jana Pawła II przy Centrum Handlowym „ Złote Tarasy”

Centrum 03 ul. Marszałkowska

Metro Politechnika 09 ul. l. Waryńskiego tuż przy wyjściu ze stacji Metra

Niedzielny kurs do Warszawy przez Kazimierz Dolny, Puławy od 01 października ma nowe godziny odjazdu

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 01 października br. zmieniamy godzinę odjazdu autobusu z Poniatowej do Warszawy. W miejsce godziny 17:50 będzie godzina 16:00.Poszczególne godziny odjazdów będą wyglądały następująco:

Poniatowa ul. Plac Konstytucji 3 Maja 16:00
Opole Lub. Stary Rynek (stanowisko 3) 16:20
Kazimierz Dolny D.A. 16:45
Puławy ul. Lubelska Urząd Miasta MZK 126 (Kaufland) 17:10
Puławy ul. W. Polskiego 155 (pod wieżowcami) 17:11
Dęblin ul. 15 PP Wilków (LO) 17:36
Dęblin ul. 15 PP Wilków (cmentarz) 17:37
Stężyca (przy Klasztorze) 17:43
Maciejowice Rynek 18:01
Warszawa Metro Politechnika 10 ul. L. Waryńskiego 19:12
Warszawa Centrum 06 ( Al. Jerozolimskie) 19:19
Warszawa Parking Uniwersum (Al. Jerozolimskie 56) 19:24
Warszawa Parking Uniwersum (Al. Jerozolimskie 56) 20:15
Warszawa Dworzec Centralny 04 (Al. Jana Pawła) 20:20
Warszawa Centrum 03 ul. Marszałkowska 20:28
Maciejowice Rynek 21:47
Stężyca (przy Klasztorze) 22:05
Dęblin ul. 15 PP Wilków (cmentarz) 22:11
Puławy ul. Lubelska Urząd Miasta MZK 126 (Kaufland) 22:38
Kazimierz Dolny D.A. 22:56
Poniatowa ul. Plac Konstytucji 3 Maja 23:19
Opole Lub. Stary Rynek 23:29

Dla Państwa wygody dodaliśmy w Warszawie przystanki przy Al. Jerozolimskich, Al. Jana Pawła oraz ul. Marszałkowskiej.

Zapraszamy do zakupu biletów drogą internetową poprzez stronę: www.naturbus.pl ( bez żadnych dodatkowych kosztów) lub www.e-podroznik.pl

Telefoniczne rezerwacje miejsc zalecamy na piątki oraz niedziele.

Niedzielny wieczorny powrót do Warszawy…

Wychodząc naprzeciw zgłaszanym przez Państwa potrzebom uprzejmie informujemy o uruchomieniu z dniem 21 kwietnia br. nowego połączenia komunikacyjnego do Warszawy! W każdą niedzielę będziemy realizować połączenie z Poniatowej (17:50) przez Opole Lubelskie (18:10), Kazimierz Dolny(18:35) oraz Puławy (19:00) do Warszawy. Planowy przyjazd do Warszawy godz.21:05.

Z kolei z Warszawy zapraszamy Państwa na powrotny kurs o godz. 21:40

Serdecznie zapraszamy

Spokojnych świąt…

Wszystkim naszym klientom życzymy wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Szanując czas własny i Państwa zapraszamy do składania rezerwacji drogą elektroniczną poprzez naszą stronę internetową lub portal e-podroznik.pl  – w dniach 24 oraz 25 grudnia  rezerwacja telefoniczna będzie niedostępna.

Na kurs z Opola Lubelskiego do Warszawy w dniu 26 grudnia przygotowaliśmy dla Państwa zwiększoną pulę biletów.

Święta

Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas połączeń komunikacyjnych w okresie świąteczno – noworocznym;

  • w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy na kurs do Warszawy z godz. odjazdu 5:00 z Opola Lubelskiego oraz  na kurs do Opola Lub. z godz. odjazdu 10:00 z Warszawy.
  • (w pierwszy dzień Świąt nie kursujemy)
  • w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia  zapraszamy na kurs do Warszawy z godz. odjazdu 14:00 z Opola Lubelskiego oraz  na kurs do Opola Lub.  z godz. odjazdu 19:00 z Warszawy.
  • 31 grudnia (Sylwester) zapraszamy na kurs do Warszawy z godz. odjazdu 5:00 z Opola Lubelskiego oraz  na kurs do Opola Lub. z godz. odjazdu 10:00 z Warszawy.
  • W Nowy rok (01 stycznia)  zapraszamy na kurs do Warszawy z godz. odjazdu 14:00 z Opola Lubelskiego oraz  na kurs do Opola Lub.  z godz. odjazdu 19:00 z Warszawy.

13:15 i 16:05 z Puław do Opola Lubelskiego zmieniona trasa przejazdu!

Szanowni Państwo!

Spełniając Państwa oczekiwania w zakresie zmiany trasy przejazdu autobusów kursujących z Puław do Opola Lubelskiego z godziną odjazdu z Puław 13:15 oraz 16:05, informujemy, że z dniem 09 grudnia  autobusy z ww. godzin będą kursowały przez Kazimierz Dolny i Jeziorszczyznę a nie jak dotychczas przez Kazimierz Dolny i Skowieszynek. Zapraszamy

informacje i rezerwacje

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy że w dniach od 10 listopada do 17 listopada biuro informacji i rezerwacji  będzie czynne o godzinach od 15:00 do 20:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Rezerwacja miejsca gwarancją wygodnej podróży…

Szanowni Państwo
Ze względów organizacyjnych na kursy realizowane w piątki z Warszawy do Opola Lubelskiego oraz w niedziele z Opola Lubelskiego do Warszawy oraz w dniach poprzedzających lub kończących tzw. długi weekend zalecamy internetową lub telefoniczną rezerwację miejsc w autobusie. Przypominamy, że dokonując zakupu biletu przez naszą stronę internetową nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych kosztów z tytułu prowizji a zakup biletu jest gwarancją rezerwacji miejsca.