Niedzielny kurs do Warszawy przez Kazimierz Dolny, Puławy od 01 października ma nowe godziny odjazdu

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 01 października br. zmieniamy godzinę odjazdu autobusu z Poniatowej do Warszawy. W miejsce godziny 17:50 będzie godzina 16:00.Poszczególne godziny odjazdów będą wyglądały następująco:

Poniatowa ul. Plac Konstytucji 3 Maja 16:00
Opole Lub. Stary Rynek (stanowisko 3) 16:20
Kazimierz Dolny D.A. 16:45
Puławy ul. Lubelska Urząd Miasta MZK 126 (Kaufland) 17:10
Puławy ul. W. Polskiego 155 (pod wieżowcami) 17:11
Dęblin ul. 15 PP Wilków (LO) 17:36
Dęblin ul. 15 PP Wilków (cmentarz) 17:37
Stężyca (przy Klasztorze) 17:43
Maciejowice Rynek 18:01
Warszawa Metro Politechnika 10 ul. L. Waryńskiego 19:12
Warszawa Centrum 06 ( Al. Jerozolimskie) 19:19
Warszawa Parking Uniwersum (Al. Jerozolimskie 56) 19:24
Warszawa Parking Uniwersum (Al. Jerozolimskie 56) 20:15
Warszawa Dworzec Centralny 04 (Al. Jana Pawła) 20:20
Warszawa Centrum 03 ul. Marszałkowska 20:28
Maciejowice Rynek 21:47
Stężyca (przy Klasztorze) 22:05
Dęblin ul. 15 PP Wilków (cmentarz) 22:11
Puławy ul. Lubelska Urząd Miasta MZK 126 (Kaufland) 22:38
Kazimierz Dolny D.A. 22:56
Poniatowa ul. Plac Konstytucji 3 Maja 23:19
Opole Lub. Stary Rynek 23:29

Dla Państwa wygody dodaliśmy w Warszawie przystanki przy Al. Jerozolimskich, Al. Jana Pawła oraz ul. Marszałkowskiej.

Zapraszamy do zakupu biletów drogą internetową poprzez stronę: www.naturbus.pl ( bez żadnych dodatkowych kosztów) lub www.e-podroznik.pl

Telefoniczne rezerwacje miejsc zalecamy na piątki oraz niedziele.

23 czerwca aktualizacja rozkładu jazdy linii komunikacyjnej Opole Lub. – Warszawa p. Nałęczów, Puławy
Poprzedni post
Zmiana rozkładu jazdy Opole Lub. – Warszawa
Następny post