Aktualności

Zagłoba – Wilków wznowienie

Od 01 marca będzie realizowany rozkład jazdy linii komunikacyjnej Opole Lub. -Zagłoba – Wilków


1 – 511 – 5
07:2010:3013:10Opole Lub.
07:2410:3413:14Niezdów
07:2810:3813:18Łaziska
07:3310:4313:23Niedźwiada Duża
07:3510:4513:25Trzciniec
07:3910:4913:29Zagłoba
07:4110:5113:31Kol. Brzozowa
07:4310:5313:33Szczekarków
07:4510:5513:35Wilków
07:4710:5713:37Polanówka
07:4910:5913:39Wólka Polanowska
07:5711:0713:47Karczmiska
08:1111:2114:01Opole Lub.
1- kursuje w poniedziałki, 1-5 kursuje od poniedziałku do piątku

Opole Lubelskie – Puławy aktualizacja rozkładu jazdy 18 lutego 2021r.

Informujemy o aktualnie realizowanych kursach na linii komunikacyjnej Opole Lub. – Puławy

Z Opola Lub. do Puław przez Karczmiska

Kursy realizowane: 5:35D, 6:37d, 7:40d, 8:20D, 9:40d, 12:15d, 14:35D, 15:35d

Kursy zawieszone: 9:25, 11:35, 14:05, 18:15, 19:25

Z Puław do Opola Lub.

Kursy realizowane : 6:25D, 7:55d, 9:25D, 10:50d, 13:30d, 16:05D, 16:50d, 19:15d

Kursy zawieszone: 10:30, 13:15, 14:55, 18:40, 20:45

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt,

d- kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt